Zayıf gösteren kıyafetler ve Elbise modelleri

Her mevsimde doğru giyinmek bir zevk sanatıdır. Herkes kendisine ve vücuduna yakışan elbise modellerini tercih etmelidir. Modaya uymak adına her modeli giyinmek her bedene yakışmayacaktır. Dolayısıyla şişmanların ve zayıfların tercih etmek zorunda oldukları bazı kıyafet modelleri tasarımcılar tarafından düşünülmüştür. Şişman bir bayansanız daha çok asimetrik kesimleri tercih etmelisiniz. Vücudunuzun güzel olan bölgesini gösteren ve sorunlu …

Her mevsimde doğru giyinmek bir zevk sanatıdır. Herkes kendisine ve vücuduna yakışan elbise modellerini tercih etmelidir. Modaya uymak adına her modeli giyinmek her bedene yakışmayacaktır. Dolayısıyla şişmanların ve zayıfların tercih etmek zorunda oldukları bazı kıyafet modelleri tasarımcılar tarafından düşünülmüştür.

Şişman bir bayansanız daha çok asimetrik kesimleri tercih etmelisiniz. Vücudunuzun güzel olan bölgesini gösteren ve sorunlu olan bölgeleri kapatmaksa ayrı bir güzellik yaratacaktır.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Uzunlamasına çizgili elbiseler daha çok tercih edilmelidir. Renk seçimi de en az model seçimi kadar önemlidir. Zayıf ve uzun boylu görünmek ise herkesin hayalidir. Bunun için bazı püf noktaları mevcuttur. Düz kesimli olan pilisiz etekleri tercih etmelisiniz.

Zayıf Görünme Yolları ve Püf Noktaları

Tunikler yaz ayları boyunca kiloları göstermeyen modellerden en çok tercih edilendir. Göğüs dekolteli yaz elbisleri hem zayıf hem de uzun boylu gösteren modeller arasındadır. Geniş kalçalara sahipseniz kalçaya doğru inen ince kemerler doğru olacaktır. Bununla birlikte bol pantalonlarda kilolarınızı kapatacak modeller arasındadır.

Dikey çizgili elbiseler her zaman için daha ince görünmenizi sağlayacaktır. İri bir vücuda sahipseniz uzun ve yüksek belli pantalonlar giymelisiniz. Düşük belli pantalonları kesinlikle tercih etmeyin.

Bel ve kalça bölgesindeki yağlar dışarıya çıkarak sizi mutlaka rahatsız edecektir. Parlak kumaşlar ve enine çizgili desenlerden uzak durmalısınız. Kısa ve dar tişörtler de olduğunuzdan daha şişman görünmenizi sağlayacaktır. Siyah ve koyu renkler her zaman için kiloların görünmemesini sağlar. Elbise ve kıyafetlerinizin üzerine mutlaka aksesuar tercih edin. Tek parça elbiseler her zaman için daha ince görünmenizi sağlar. Canlı renkli uzun elbiselerle ise oldukça zayıf ve uzun boylu görünürsünüz.

zayıf gösteren kıyafetler, Elbise modelleri, Etek ve PantolonlarYazi kategorisi : Moda Etiketler: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *