Vinaldi Yatak Örtüleri

Ulusal Tekstil 1984 yılın Türkiye’nin kalbi İsatnbul’da kuruldu. Özgün bir marka ismi olan “Vinaldi” ile Ev Tekstili konusunda önce İstanbul’da şimdi ise 30’u aşkın Vinaldi Concept satış mağazası ile Türkiye’nin bir çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Şimdilerde ise Bağcılardaki 7 katlı showroomu ile görenlerini büyülüyor. Kaliteli ve özgün yatak örtü modelleri geçmiş yıllardaki gibi bu …

Ulusal Tekstil 1984 yılın Türkiye’nin kalbi İsatnbul’da kuruldu. Özgün bir marka ismi olan “Vinaldi” ile Ev Tekstili konusunda önce İstanbul’da şimdi ise 30’u aşkın Vinaldi Concept satış mağazası ile Türkiye’nin bir çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Şimdilerde ise Bağcılardaki 7 katlı showroomu ile görenlerini büyülüyor.

Kaliteli ve özgün yatak örtü modelleri geçmiş yıllardaki gibi bu yılda adından çokça söz ettirecek gibi duruyor. 2011 yatak örtüleri sade ve şıklığı birleşimi ile oluşmuştur. Bir çok rengin koyu tonları ile romantik ve loş bir hava sağlıyor odalarınızda.

Vinaldi Yatak Örtüsü Modelleri

Vinaldi Yatak Örtüsü Modelleri

Özverili ve samimi bu çalışmalar sizleri Vinaldi Concept mağazalarında beklemektedir. Kalitesine ve şıklığına göre fiyatının normal olduğunu söyleyebileceğimiz yatak örtüleri görenlerde hayranlık uyandıracaktır. Fiyat aralığı 1300 tl ile 400 tl arasında değişiyor.

Ev dekorasyonunun öncü markalarından Vinaldi yaptığı her çalışmada yeni bir trendin kapısı aralıyor. Yatak örtülerinin yanında dekoratif yastıkları ile ilgileri üstüne çekmeyi başarmıştır. Zarif ve bir o kadar şirin bu yastıklar ile evinizin bir çok köşesini daha büyüleyici hale getirebilirsiniz.

Index Dubai 2010 Fuarında Aquila Markası ile yer alan Ulusal Tekstil Vinaldi fuarın ilgi odağı olmayı başarmıştır. Birleşik Arap Emirlik’lerinin başkenti Dubai’de gerçekleştirilen bu fuar Ortadoğu’nun en prestijli fuarı ve Vilanda ürettiği baş yapıtlar ile buraya katılmayı fazlası ile hak ediyor.Yazi kategorisi : Dekorasyon Etiketler: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *