Ünlülerin Giyim Tarzları, Stilleri, Giydiği Markalar

Tv ekranların gördüğümüz ünlülerin giyim tarzları her zaman merak konusu olmuş ve kısa süre içinde benimsenerek moda haline gelmiştir. Ünlülerin stillerini beğenen hayranları sevdikleri ünlüler ne giyerse giysin onların giyim tarzlarına özenmekte ve bu tarzları benimsemektedir. Ünlülerin giydiği markalarda hem kaliteli ürünler üreten hemde pahalı markalar olabiliyor. Ünlülerin giyim tarzları çoğu zaman farklı olabiliyor ve …

Tv ekranların gördüğümüz ünlülerin giyim tarzları her zaman merak konusu olmuş ve kısa süre içinde benimsenerek moda haline gelmiştir. Ünlülerin stillerini beğenen hayranları sevdikleri ünlüler ne giyerse giysin onların giyim tarzlarına özenmekte ve bu tarzları benimsemektedir. Ünlülerin giydiği markalarda hem kaliteli ürünler üreten hemde pahalı markalar olabiliyor. Ünlülerin giyim tarzları çoğu zaman farklı olabiliyor ve o döneme ait yeni stillerin oluşmasınada neden oluyor.

Ünlülerin Stilleri

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Rihanna, Britney Spears, Beyonce gibi ünlü isimlerin giyimleri kısa sürede moda olabilmektedir. Bazı ünlüler çok mütavazi giyim tarzlarını seçerken, bazı ünlüler ise daha gösterişli ve çok fazla cesaret edilmeyen kıyafetleri ve tarzları tercih etmektedir. Ülkemizde de özellikle erkekler için konuşmak gerekirse Kenan İmirzalıoğlı, Kıvanç Tatlıtuğ vb. ünlülerin giyim tarzları benimseniyor. Tabi her kesimin sevdiği ünlü isim farklı olunca tarzlarda farklı olabiliyor. Örneğin; Müslüm Gürses, Orhan Gencebay hayranlarıda çok daha farklı ve sade giyim tarzlarını seçebiliyor. Yine rap yada hip hop tarzı müzik dinleyen ve Ceza gibi rapçileri dinleyen genç hayranlarında giyim tarzları çok farklı ve alışılagelmişin dışında olabiliyor.

Ünlülerin Giydiği Markalar

Ülkemizde bulunan bayan mankenlerin giyim tarzları ise en çok beğenilen ve hayranlar tarafından tercih edilen tarzlar olabiliyor. Mesala, Çağla Şikel’in giyim tarzın hemen hemen her yerde görmek mümkün. Son dönemlerde popüler olan İvana Sert ve Özge Ulusoy’un giydiği markalar ve giyim stilleride benimsenmeye başladı. Tüm bu ünlüler ve giyim tarzları en çok tercih edilenler olsada, bazen çok az hayranı olan bir ünlünün giyim tarzıda tercih edilebiliyor. Bu yüzden yabancı, Türk ayırt etmeden sizlere tüm ünlülerin giyim tarzlarını ve giydiği markaları resimlerle yansıtmaya çalışacağız.

Ünlülerin Giyim TarzlarıYazi kategorisi : Moda Etiketler: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *