Saten Elbise Modelleri

Saten elbise yumuşak dokusu, zarif gösterişi ve özel günlerde tercih edilmesiyle saten elbise modelleri hayatımızda yer alıyor.Saten elbise modelleri 2012 2013 yılında özellikle düğün ve nişan sezonunun arttığı dönemlerde saten elbise modellerine olan ilgi artıyor. Özel geceler için bayanların aradığı ve akla ilk gelen kıyafet saten elbiselerdir. Yaz aylarında ise satem elbiselere olan ilgi dahada …

Saten elbise yumuşak dokusu, zarif gösterişi ve özel günlerde tercih edilmesiyle saten elbise modelleri hayatımızda yer alıyor.Saten elbise modelleri 2012 2013 yılında özellikle düğün ve nişan sezonunun arttığı dönemlerde saten elbise modellerine olan ilgi artıyor. Özel geceler için bayanların aradığı ve akla ilk gelen kıyafet saten elbiselerdir. Yaz aylarında ise satem elbiselere olan ilgi dahada artıyor. Saten elbise modellerinin her bayana uyumlu, her renkten bulunan elbiseler olmasıda ayrı bir avantaj sağlıyor.

Birbirinden güzel tasarımların yer aldığı saten elbise modelleri kırmızı, mavi, beyaz, pembe, yeşil gibi güzel renklerin bulunduğu muhteşem elbiselerden oluşuyor. Saten elbise modelleriyle etkileyici bir duruşa sahip olabilirsiniz. 2012 yılında piyasada bulunan saten elbise modellerine baktığımızda şıklığın ön planda tutulduğu görülüyor. Güzel saten elbise modellerinden bazılarını sizler için tanıtalım.

Renga Renk Saten Elbise Modeli

Farklı ve renkli bir saten elbise arıyorsanız bu modeli mutlaka değerlendirmelisiniz. Sıcak yaz aylarında serin ve şık bir saten elbise modeli olarak önerilebilir.

Çiçek Desenli Saten Elbise Modeli

Bahar havasını yansıtabilecek çiçek desenli saten elbiseler oldukça güzel. Bu saten elbisede gördüğünüz gibi tek omuzdan asklı ve kısa etekli olarak tasarlanmış. Üzerindeki çiçek desenide saten elbiseye ayrı bir hava vermiş.

Gece Saten Elbise Modeli

Omuz dekolteli bu saten elbise modeli ise özellikle gece gidilebilecek yemek, toplantı, düğün, nişan vb. durumlarda giyilebilecek güzel bir elbise modelidir. Saten elbiseler arasında en iyi modellerden biri olduğu söylenebilir.

Renkli Saten Elbise Modelleri

Saten elbise modelleri arasında bu ve benzeri renkte mavi, yeşil, sarı, mor vb. canlı renkli saten elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Bu saten elbise modellerini gündüz gece her zaman rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

saten elbise modelleri 2012

Kırmızı Saten Elbise

Kırmızı Saten Elbise

Donna Karan Saten elbise

Donna Karan Saten elbise

2012 moda saten elbise tercihi

2012 moda saten elbise tercihi

Siyah renklerde tercih edilmekte

Siyah renklerde tercih edilmekteYazi kategorisi : Moda Etiketler: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *