Rüyada hamam böceği görmek

Rüyada hamam böceği görmek birçok farklı anlama yorulabiliyor olsa da genel anlamda rüya tabirleri olumlu olmalıdır.. Rüya tabirleri adına size vereceğimiz bilgiler çok detaylı olmamakla birlikte, diyebiliriz ki Rüyada hamam böceği görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde onu çekemeyen türde insanların varlığına dalalettir.. Fakat bu kişilerin size bir zararı da dokunmayacaktır, Rüyada hamam böceği görmek bu …

Rüyada hamam böceği görmek birçok farklı anlama yorulabiliyor olsa da genel anlamda rüya tabirleri olumlu olmalıdır..

Rüya tabirleri adına size vereceğimiz bilgiler çok detaylı olmamakla birlikte, diyebiliriz ki Rüyada hamam böceği görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde onu çekemeyen türde insanların varlığına dalalettir..

ruyada böcek görmek

ruyada böcek görmek

Fakat bu kişilerin size bir zararı da dokunmayacaktır, Rüyada hamam böceği görmek bu anlamda çok olumsuz bir durum değildir..

Unutmamalısınız ki rüyalar yorgunluğunuza ve bilinçaltınızdaki düşüncelere göre değişebilir…

Son olarak gördüğünüz rüyayı bizimle paylaşacak olursanız daha detaylı yorum getirebiliriz ve diğer ziyaretçilerimiz de size fikirlerini iletebilirler.. Aşağıdan yorum yapma modülünü kullanın…Yazi kategorisi : Sağlık

17 Responses to Rüyada hamam böceği görmek

 1. merve says:

  rüyamda benim odamda uçan bir hamam böceği gördüm.böcek sadece benim karşıma çıkıyordu.böcek uçarken onu yakalamaya karar veriyorum.böcekten iğrendiğim için kazağımın kolunu çekip böceği öyle yakalıyorum.böceği öldürmek için yakalıyorum ama sonradan nedense acıyıp sadece dışarı salıyorum.ve böcek uçup gidiyor.ama aynı zamanda böcekten tiksiniyorum. bu aralar rüyamda çok sık böcek görüyorum.onun hemen ertesi günü yine rüyamda böcek gördüm.bu sefer böceğin öldürmek için üzerine bastım.böcek öldü fakat böceği çiğneyen ayağımda inanılmaz bir ağrı hissetim.sanki ayğıma sürekli iğne batıyordu.ve sonradan başka bir böcek daha çıktı.lütfen biri yorumlayabilir mi rüyamı

 2. baise emreli says:

  merhaba ben rüyamda yüzlerce hatta binlerce hamam böceği gördüm bana bir şey yapmıyorlar daha doğrusu yapamıyorlar bir kişi engelliyor ama kim olduğunu tanımıyorum benim üstüme fln gelemiyorlar ama ben çok korkuyorum çok etkilendim acil cevaplarsanız sevinirim çok tşkrlr..:))

 3. ernaaa. says:

  rüyamda benim yatak odamın içerisinde bir sürü hamam böceği ben normalde hamam böceğinden zaten çok korkardım ve hamam böceği de öldüremem sürekli onlardan kaçmaya çalışıyordum ama ben kaçtıkça onlar da çoğalıyormuş gibi oluyordu ama sizin rüya tabiri hakkında yaptığınız yorumda benim hayatımdaki olaya benziyor.bu rüyayı bana daha detaylı açıklar mısınız?

  • ali aktaş( gaziantep) says:

   AYNEN GÜZEL İNSAN BENDE SİZİNLE AYNI RÜYAYII GÖRDÜM VE ŞU AN ŞOKTAYIM BİLMİYORUM NAPICAM NAPALIM SİZCE FİKİR ALIŞVERİŞİNİZE AÇIKSANIZ??

 4. ali aktaş( gaziantep) says:

  GECE SAAT 02 : 34 TE GÖRDÜM VE KALKTIM ŞOKTAYDIM HAMAM BÖCEKLERİ SALDIRIYODU HEMEN YEMEK YEDIM KARNIM ACIKMISTI SONRA BILGISAYARI AÇTIM RÜYA TABİRLERİNE GİRDİM ŞU AN DA YAZIYORUM FALAMI ANLATIYORDUM DÜĞÜNE GİDECEKTİK GECE 00:30 RÜYAMDA YANİ BİLMİYORUM ŞOKTAYIM HALA !!!

 5. eliif says:

  rüyamda hamam böceklerini ölü olarak gördüm farkında olmadan üstlerine basıyordum ayakkabımı çıkardım içinden yine ölü hamam böceği çıktı her yerdeydiler

 6. Zeynep says:

  Rüyamda yatağımda hamam böcekleri vardı bir de küçük bit gibi böcekler sonra ben kuzenimle o böcekleri alıp pişiriyordum yiyorduk. Uyandığımda hala yatağımda hamam böceği var gibi hissediyordum. Allahtan yoktu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *