Lcw hamile kıyafetleri

Anne adayları için üretilen kıyafetler genelde salaş ve şıklıktan uzak olarak bilinir. Lc-Waikiki nin büyük bir sürpriz yaparak ortaya çıkarttığı hamile serisi ise bebek bekleyen annelerin de şıklıktan taviz vermeden rahat kıyafetler taşıyacağını göstermesi açısından önemli bir gösterge. Modayı takip edenler anne adaylarına 146 farklı mağazasında 200 den fazla çeşitle hizmet eden Lc waikiki yetkilileri, …

Anne adayları için üretilen kıyafetler genelde salaş ve şıklıktan uzak olarak bilinir. Lc-Waikiki nin büyük bir sürpriz yaparak ortaya çıkarttığı hamile serisi ise bebek bekleyen annelerin de şıklıktan taviz vermeden rahat kıyafetler taşıyacağını göstermesi açısından önemli bir gösterge.

lcw hamile kıyafetleri

lcw hamile kıyafetleri

Modayı takip edenler anne adaylarına 146 farklı mağazasında 200 den fazla çeşitle hizmet eden Lc waikiki yetkilileri, bayanların her daim güzel olduğunu, hamile bayanların da moda ile yakında ilgilenmesinin çok doğal olduğunu bildirdi.

lcw hamile kıyafetleri 2011

lcw hamile kıyafetleri 2011

Jean pantolonlar, penye tişörtler, beli yandan büzgülü rahat şık bluzlar, grafik desenli uzun kollu tişörtler, elbiseler, uzun taytlar, tunik gömlekler, gece elbiseleri ve hamile bayanların vazgeçilmezi olan beli lastikli çeşit çeşit pantolon ve etekten oluşan gardırop anne adaylarının her anına eşlik etmeye hazır. Koleksiyon özellikle çalışan anne adayları için farklı seçenekler sunuyor.

lcw hamile kıyafetleri 2011

lcw hamile kıyafetleri 2011

Klasik pantolonlar ve rahat gömlekler hamile bayanların vazgeçilmez ürünleri arasında bulunuyor. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek örme elbiseler ve eşofmanların yanı sıra hafta sonu tatil günlerinde de kargo pantolonlar her renk ve tarza uygun olarak anne adaylarını LC Waikiki mağazalarında bekliyor.

lcw hamile kıyafetleri 2011

lcw hamile kıyafetleri 2011Yazi kategorisi : Güzellik Etiketler:

One Response to Lcw hamile kıyafetleri

  1. Rumeysa says:

    Çok hoş kıyafetleri var Lcw firmasının. Beyimi alışvere ikna ettiğim ilk an uğrayıp biraz çılgınca alışveriş yapmak istiyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *