Lazerle ben aldırma fiyatları

Sosyal toplum içerisinde yaşayan biz insanlar, özellikle yüz hattımızdaki çeşitli kusurlardan dolayı zaman zaman çok zor durumlarla karşılaşabiliyoruz. Kimisi için yüz hattındaki ben, çekici bir durumu ifade ederken kimileri için de artık psikolojik durumunu etkileyen çok önemli bir sorun haline gelebiliyor. Ben aldırma ameliyatları ise bu kişiler için var diyebiliriz. Günümüzde narkozsuz ve bıçak altına …

Sosyal toplum içerisinde yaşayan biz insanlar, özellikle yüz hattımızdaki çeşitli kusurlardan dolayı zaman zaman çok zor durumlarla karşılaşabiliyoruz. Kimisi için yüz hattındaki ben, çekici bir durumu ifade ederken kimileri için de artık psikolojik durumunu etkileyen çok önemli bir sorun haline gelebiliyor.

Ben aldırma ameliyatları ise bu kişiler için var diyebiliriz. Günümüzde narkozsuz ve bıçak altına yatmadan benlerinizi aldırmanızın bir hayal olmadığını biliyor musunuz? Artık liposuction girişimlerinin bile narkoz ve bıçak altında yatmaya gerek kalmadan yarım saat içerisinde gerçekleştirildiği bir dönemde yaşıyoruz. Peki ya benlerinizi aldırmak çok zor mu olmalı bu durumda?

lazerle ben aldırma fiyatları

lazerle ben aldırma fiyatları

Yapılan araştırmalar her insanda ortalama 10 civarında ben bulunduğu yönünde… Eğer 10 benden çok daha fazla bene sahipseniz ve bu benlerin sizi rahatsız edecek biçimde vücudunuzda dağıldığını düşünüyorsanız, yeni geliştirilmiş olan lazerle ben aldırma yöntemlerine başvurabilirsiniz.

Lazerle ben aldırma ameliyatı fiyatları konusunda her estetik uzmanın size sunacağı aralık farklı olmakla birlikte güvenmediğiniz estetik uzmanlarına kendinizi teslim etmemenizi önermekteyiz.

Ben aldırma ameliyatı konusunda düşüncelerinizi paylaşacak olursanız, aynı sorunları yaşayan diğer kişiler için örnek teşkil edebilir…Yazi kategorisi : Sağlık

61 Responses to Lazerle ben aldırma fiyatları

  1. İsimsiz says:

    Benim yanağımda 1 tane kücük ben var onu aldırmak istiyorum 15 yasındayım et beni değil normal kahverengi yüzeysel ben, ben cok rahatsız oluyorum yüzüm pürüssüz olsun istiyorum internette okudum tek ben 50 tl miş lazerle olan. iz kalmaz diye duydum ama kalır mı bilen varsa söylesin lütfen..

  2. isimdeniz says:

    arkadslar benimde yüzümde çok sayıda ben var..ilk önce burnumun üstündeki benlerle başladım aldırmaya..ayda bir kere seyansım var benler yavas yavas kücülüp renkleri açılıyor..benler yok olana kadar doktor kontrolünde seyanslarım devam edecek..şunuda belirtiyim 2 tane ben 30 tl(her seyans için )seyanslar artıkça bu mevlada büyüyecektir.

  3. onur says:

    nerede oldunuz pekı operasyonu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *