Jival takı setleri modelleri

Jival kuyumculuk artık geleneksel hale gelen takı rehberi serisini bu yıl da devam ettirdi. Her yıl takı modasını takip eden ve yönlendiren Jival takı rehberi bu yılın da ellerden ve dillerden düşmeyecek bir ürünü olacağını göstermiş bulunuyor. Rehbere göre bu yıl yan yana, birden fazla ince yüzük takmak, bilezikler ve koyu renk taşlar çok moda. …

Jival kuyumculuk artık geleneksel hale gelen takı rehberi serisini bu yıl da devam ettirdi. Her yıl takı modasını takip eden ve yönlendiren Jival takı rehberi bu yılın da ellerden ve dillerden düşmeyecek bir ürünü olacağını göstermiş bulunuyor.

Rehbere göre bu yıl yan yana, birden fazla ince yüzük takmak, bilezikler ve koyu renk taşlar çok moda. Altın ve pırlanta vazgeçilmezler arasında olmaya devam ediyor.

jival takı setleri

jival takı setleri

Jival yetkilileri bu yıl zarif takılara büyük bir yönelim olacak. Mücevher modasında püskül ve saçaklar, kokteyl halkalar, manşetler, büyük hacimli formlar sayılabilir. Temalı ürünlerde ise burç kolyeleri ve geometrik şekiller dikkat çekiyor.

Renk olarak gri, siyah, kahverengi ve mavi gibi koyu tonlar ön plana çıkmış görünüyor. Değerli taşlarda ise mavi bu yılın vazgeçilmezi olacak. Turkuvazlar, mavi yeşiller, soluk maviler ön planda.

jival takıları

jival takıları

Tektaş, alyans gibi klasik modellere ek olarak yan yana takılan yüzükler bu yıl sıkça görülecek. İnce, birkaç parmağa birden takılan yüzükler ise bu yılın en trend ürünleri.Yazi kategorisi : Güzellik Etiketler: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *