İstikbal Baza Modelleri

İstikbal Mobilya, Baza modelleri ile rahat bir uykunun ve daha düzenli odaların yolunu açıyor. İstikbal bazaların her biri son derece kullanışlı ve şık tasarımlara sahip. İstikbal Mobilya’nın baza ürünleri Ferro Baza, Active Baza, Ferro Color Baza, Alize Yavrulu Baza-Yatak, Marsilya Baza, Diva Baza, Viyana Baza, Fullex Baza, Orgatech Relax Baza, Universal Baza, King Baza ve …

İstikbal Mobilya, Baza modelleri ile rahat bir uykunun ve daha düzenli odaların yolunu açıyor. İstikbal bazaların her biri son derece kullanışlı ve şık tasarımlara sahip.

İstikbal Mobilya’nın baza ürünleri Ferro Baza, Active Baza, Ferro Color Baza, Alize Yavrulu Baza-Yatak, Marsilya Baza, Diva Baza, Viyana Baza, Fullex Baza, Orgatech Relax Baza, Universal Baza, King Baza ve Martino Baza isimlerini taşımaktadır.

istikbal baza modelleri

istikbal baza modelleri

İstikbal Baza 2012 modelleri arasında King Baza ve Martino Baza modelleri yer alıyor. İstikbal Mobilya’nın en yeni baza ürünü olan Martino Baza, Aris Beyazının şıklığını taşır.

İstikbal Martino Baza Martino Başlık ve SL Optimal Yatak ile birlikte satılmakta, tercihe göre ayrı parçalar halinde alınabilmektedir.

İstikbal Bazaların yatak ebatları 90 x 190 cm, 100 x 200 cm, 140 x 190 cm, 150 x 200 cm, 160 x 200 cm ve 180 x 200 cm şeklinde değişiyor.

İstikbal’in Alize Yavrulu Baza modeli de ayrı bir yatak yavrulaması bakımından son derece farklı bir baza tasarımıdır.Yazi kategorisi : Dekorasyon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *