ikea genç odası takımları 2012

Ev mobilyalarının vazgeçilmez seçimlerinden birisi olmayı başarmış olan ikea, artık genç odası takımları ile çok daha canlı ve çok daha tercih edilebilir hale geliyor. Gençlerin kendi yaşamlarını sürdüğü bağımsız mekanları olan odaları konusunda onları olabildiğine özgür bırakan ikea, yeni modelleri ile artık çok daha dikkat çekiyor. Bu yıl genç odaları tercihlerinde ön plana çıkan noktalardan …

Ev mobilyalarının vazgeçilmez seçimlerinden birisi olmayı başarmış olan ikea, artık genç odası takımları ile çok daha canlı ve çok daha tercih edilebilir hale geliyor.

2012 ikea genç odası takımları

2012 ikea genç odası takımları

Gençlerin kendi yaşamlarını sürdüğü bağımsız mekanları olan odaları konusunda onları olabildiğine özgür bırakan ikea, yeni modelleri ile artık çok daha dikkat çekiyor.

ikea genç odası takımları

ikea genç odası takımları

Bu yıl genç odaları tercihlerinde ön plana çıkan noktalardan bir tanesi de akıllı saklama sistemleri diyebiliriz. Akıllı saklama sistemleri, genç odası tasarımlarında oldukça başarılı bir şekilde kullanılmış ve gençlere arkadaşları ile vakit geçirebilecekleri daha geniş alanlar sunulmuş olarak görünüyor.

ikea genç odası takımları 2012

ikea genç odası takımları 2012

Genellikle açık tonların tercih edilmediği fakat canlı tonların ön planda olduğu genç odaları için ikea, çok kreatif yaklaşımlar ile düşüncelerinizi kökten değiştirmeye geliyor.

Biz de sizler için ikea genç odası takımları 2012 modellerini bir araya getirdik, modellern tamamına yazımızın devamından ve ilgili firma satış sayfasından ulaşabilirsiniz.

yeni ikea genç odası takımları

yeni ikea genç odası takımlarıYazi kategorisi : Dekorasyon Etiketler: ,

2 Responses to ikea genç odası takımları 2012

  1. gaye says:

    ben yeşil pembe renk tonlarındaki 3. resimli oda takımını beğendim fiyatını ve takımın ismini rica etsem söylermisiniz

  2. ezgi says:

    gaye hanımın sorduğu yatak odası takımı ne kadar fiyatını rica edıyoruz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *