Havyar manikürü

Ünlü İngiliz oje markası Clate, tırnaklara uygulandığında balık yumurtasını andıran manikür seti piyasaya sürülmüş durumdadır. İçindeki kum taneleriyle boncuk görünümünde üç boyutlu tırnaklara sahip olmanızı sağlayan bu manikür seti, alışılagelmiş manikür setlerinin dışında bir settir. Böyle olmasıyla da çok fazla ilgi göreceğe benziyor. Şimdiden internette arama listelerinde ismini çokça gördüğümüz bu manikür bu yıl ve …

Ünlü İngiliz oje markası Clate, tırnaklara uygulandığında balık yumurtasını andıran manikür seti piyasaya sürülmüş durumdadır. İçindeki kum taneleriyle boncuk görünümünde üç boyutlu tırnaklara sahip olmanızı sağlayan bu manikür seti, alışılagelmiş manikür setlerinin dışında bir settir.

Böyle olmasıyla da çok fazla ilgi göreceğe benziyor. Şimdiden internette arama listelerinde ismini çokça gördüğümüz bu manikür bu yıl ve bundan sonraki yıllarda adından çok fazla söz ettirecektir.

Havyar manikürü

Havyar manikürü

Şimdilik siyah, beyaz ve karışık renkli olarak üç seçeneğe sahip olan manikür setinin muhtemelen Sephora’larda satışı gerçekleşecek. Fiyat olarak 18 Euro dan satışa sunulacağı da ayrıca belirtildi. Tırnaklarda kabarık bir görünüm oluşturan bu manikür, üç boyutlu görünümleri sevenler için ideal bir set olacaktır.

Havyar manikürü

Havyar manikürü

Manikür uygulaması normal olarak kullanılan ojelerden biraz daha farklı şekilde uygulanıyor. Manikürün uygulanma tekniğini ve sonucunu merak ediyorsanız eğer, yazının en sonundaki videodan uygulanışını izleyebilirsiniz.

Havyar manikürü

Havyar manikürü

Havyar manikürü videosuYazi kategorisi : Kozmetik

3 Responses to Havyar manikürü

  1. Alptuğ says:

    Havyar manikürüyle ilgili çok detaylı bilgiler vermişsiniz. Ellerinize sağlık.

  2. Fatma says:

    Gerçekten ilginç bir manikür turuymuş. En kısa zamanda deneyeceğim teşekkürler.

  3. Kübra says:

    Çok ilginç, ama çok hoş gözüküyor, burada satışa sunulduğu an sahip olacağım:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *