Gülşah saraçoğlu

Kendisi bir modacı olan gülşah saraçoğlu, 1982 yılında dünyaya gözlerini açmış ve henüz daha çocukluk yıllarında modaya karşı ilgili tavırlarıyla çevresince tanınmıştır. Moda dünyasına ilk adımını ise Dilek Hanif’in yanında asistan olarak başlamakla atan Gülşah saraçoğlu, sonraki yıllarda çeşitli ünlülere hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Henüz genç yaşına karşılık önce Hande Yener için …

Kendisi bir modacı olan gülşah saraçoğlu, 1982 yılında dünyaya gözlerini açmış ve henüz daha çocukluk yıllarında modaya karşı ilgili tavırlarıyla çevresince tanınmıştır.

Moda dünyasına ilk adımını ise Dilek Hanif’in yanında asistan olarak başlamakla atan Gülşah saraçoğlu, sonraki yıllarda çeşitli ünlülere hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Gülşah saraçoğlu

Gülşah saraçoğlu

Henüz genç yaşına karşılık önce Hande Yener için hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettiren Gülşah saraçoğlu, asıl patlamayı Nükhet Duru için hazırladığı özel kostüm ile yapmıştır.

Gülşah saraçoğlu moda evi çalışmalarını ise Feneryolu mevkisinde devam ettirmektedir. Günümüzde birçok ünlüyü giydirmiş ve bu ünlülerin stil danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sibel Can, Nazan Öncel, Seren Serengil, Cenk Eren bu ünlülerden bazılarıdır diyebiliriz…

Gülşah saraçoğlu

Gülşah saraçoğlu

Gülşah saraçoğlu

Gülşah saraçoğluYazi kategorisi : Portal Etiketler: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *