Gothic çizme modelleri

Gothic tarzında birçok kişi görmek mümkün. Gothic takılan kişilerin fazla olmasından dolayı tasarımcılar Gothic tarzındaki kişileri de unutmamış arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Gothic modasında en çok siyah renk kullanılır. Çünkü Gothic tarzlı kişiler siyah rengiyle kendilerini belli etmek isterler. Gothic çizme modellerinde ise Gothic tarzının gereği siyah renkler çok fazla kullanılmış arkadaşlar. Gothic tarzına ayak uyduran …

Gothic tarzında birçok kişi görmek mümkün. Gothic takılan kişilerin fazla olmasından dolayı tasarımcılar Gothic tarzındaki kişileri de unutmamış arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere Gothic modasında en çok siyah renk kullanılır. Çünkü Gothic tarzlı kişiler siyah rengiyle kendilerini belli etmek isterler. Gothic çizme modellerinde ise Gothic tarzının gereği siyah renkler çok fazla kullanılmış arkadaşlar.

Gothic tarzına ayak uyduran kişiler siyah çizmeler dışında bazen, siyah renginin ağırlıklı olduğu fakat içerisinde farklı renklerin de bulunduğu çizmeleri seviyor. Bundan dolayı tasarımcılar bu modellerden de tasarlamışlar. Gothic çizme modellerinde kahverenginde çizmeler de görmek mümkün. Ancak söylemeliyim ki Gothic tarzı kişilerin tercih ettiği renk siyahtır.

gothic ayakkabı çeşitleri

gothic ayakkabı çeşitleriYazi kategorisi : Moda Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>