Göğüs küçülmesi ve nedenleri

Göğüs küçülmesinin nedenleri çok çeşitli olmakla birlikte genellikle bayanların doğum sonrasında göğüslerindeki olan küçülmelerden dolayı şikayetçi oldukları görülmektedir.. Hiç şüphe yok ki göğüsler kadınlar için oldukça önemlidir, sürekli kontrol ettikleri ve kimisinin dolgun olmasıyla mutlu olduğu kimisinin ise büyük olmasıyla mutlu olduğu göğüsleri küçüldüğü zaman tedirginlik yaşamaları oldukça doğaldır.. Eşler arasında cinsel isteğin artışı konusunda …

Göğüs küçülmesinin nedenleri çok çeşitli olmakla birlikte genellikle bayanların doğum sonrasında göğüslerindeki olan küçülmelerden dolayı şikayetçi oldukları görülmektedir..

Hiç şüphe yok ki göğüsler kadınlar için oldukça önemlidir, sürekli kontrol ettikleri ve kimisinin dolgun olmasıyla mutlu olduğu kimisinin ise büyük olmasıyla mutlu olduğu göğüsleri küçüldüğü zaman tedirginlik yaşamaları oldukça doğaldır..

göğüs küçülmesinin nedenleri

göğüs küçülmesinin nedenleri

Eşler arasında cinsel isteğin artışı konusunda da tetikleyici rol üstlenen göğüslerin küçülmesi, özel hayatın devamlılığı açısından da oldukça önemlidir.

Göğüs küçülmesinin nedenlerinden bir tanesi göğüs üzerindeki yer alan hormonların çalışma yapılarının bozulması ve geriye doğru çekilmesinden kaynaklanmaktadır..

Bitkisel kaynaklı besinler tüketerek tekrar göğüs büyütme egzersizlerine başlamanız pek doğru olmayacaktır.

Göğüs küçülmesinin sebepleri düşünülmekten ziyade en yakındaki plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı ile görüşmekte fayda bulunmaktadıır. Bu şekilde daha verimli sonuçlar alınabilir…Yazi kategorisi : Sağlık Etiketler: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *