Elma vücutlu kadınlar nasıl bikini seçmeli

Kadın vücutları uzmanlar tarafından tiplere ayrılmış durumda. Bu tiplerden biri de elma tipi kadınlar. Elma tipi kadınlar geniş omuzları ile biliniyorlar. Güç ve sertliğin simgesi olan bu kadınlar bazı durumlarda erkeksi yapıları nedeniyle eş bulmada sorun yaşayabiliyorlar. Kalın gövdelerine iyi bakarlarsa bu tip kadının öncüsü olan Beyonce gibi ünlü ve çekici olabilecekken, dikkat etmemeleri durumunda …

Kadın vücutları uzmanlar tarafından tiplere ayrılmış durumda. Bu tiplerden biri de elma tipi kadınlar. Elma tipi kadınlar geniş omuzları ile biliniyorlar. Güç ve sertliğin simgesi olan bu kadınlar bazı durumlarda erkeksi yapıları nedeniyle eş bulmada sorun yaşayabiliyorlar.

Elma vücutlu kadınlar nasıl bikini seçmeli

Elma vücutlu kadınlar nasıl bikini seçmeli

Kalın gövdelerine iyi bakarlarsa bu tip kadının öncüsü olan Beyonce gibi ünlü ve çekici olabilecekken, dikkat etmemeleri durumunda ise çekicilikten uzak bir kadın haline dönüşebiliyorlar.

Karın bölgesinde çok çabuk yağ birikmesi yaşayan bu kadınlar yediklerine içtiklerine de çok dikkat etmek zorundalar. Kısa süreli fazla beslenme bu kadınların bikinilerinin içinde sırıtmasına neden olabilmekte.

Uzmanlar elma tipi vücut hatlarına sahip kadınların bikini konusunda şanslı olduklarını söylüyorlar. Çünkü eğer elma tipi kadın vücudunu doğru eğitebilmişse tüm kıyafetler gibi bikinisin içini de tam doldurabiliyor.

Elma tipi kadının bikini seçerken ve giyerken dikkat etmesi gereken kurallar arasında göğüs ve basen toplayıcı kalıplar seçmeleri önemli bir detay olarak biliniyor.

Bikini üstü büyük üçgen modeller iken altı yüksek belli olmalı. Elma tipi kadınların uzak durması gereken öğe ise düşük belli altlıklar olarak biliniyor.Yazi kategorisi : Moda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *