Elbise çizimleri

Elbise çizimleri nasıl yapılır, elbise çizimi zor mu? … Eğer yeni bir şey tasarlamak ve bunun yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamak istiyorsanız, elbise çizimleri konusunda çeşitli tüyolara ihtiyacınız var demektir. Elbise çizimleri, tasarımın birinci aşaması olacaktır. Kendi kendinize evinizde oluşturacağınız bir kreasyon için ya da daha büyük bir firma için yaptığınız kreasyon için olsun ilk …

Elbise çizimleri nasıl yapılır, elbise çizimi zor mu? …

Eğer yeni bir şey tasarlamak ve bunun yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamak istiyorsanız, elbise çizimleri konusunda çeşitli tüyolara ihtiyacınız var demektir.

Elbise çizimleri, tasarımın birinci aşaması olacaktır. Kendi kendinize evinizde oluşturacağınız bir kreasyon için ya da daha büyük bir firma için yaptığınız kreasyon için olsun ilk önce elbise çizimleri aşamasını tamamlamalı ve sonrasında ürünü diktirmeye başlamalısınız.

Elbise Çizimleri 1

elbise çizimleri

elbise çizimleri

Önce elbiseyi giydireceğiniz karakteri kara kalem çalışması ile oluşturmalısınız. Yani tasarlayacağınız elbise kimler için daha uygun, hangi yaş, cinsiyet aralığında bireyler için daha ideal buna karar vermeli ve bir karakter hazırlamalısınız… Karakteri oluştururken çok fazla detaylara girmek zorunda değilsiniz.

Elbise Çizimleri 2

elbise çizimleri

elbise çizimleri

Karakterimizi oluşturduktan sonra elbiseyi tasarlarken, yani elbise çizimlerinin asıl başlangıç aşamasındayken, elbisenin birey hareket ettiğinde ne yöne doğru çekme yapacağını bilmek gerekiyor. İmajımızda gösterdiğimiz oklar bireyin hareketi sırasında elbisenin ne tarafa doğru esneyeceğini göstermektedir.

Elbise Çizimleri 3

elbise çizimleri

elbise çizimleri

elbise çizimleri

elbise çizimleriYazi kategorisi : Portal Etiketler:

One Response to Elbise çizimleri

  1. meltem says:

    mrb ben bu konuda dagha yeniyim elbise çizmek istiyorum sadece o dadeğil aslında gördüğüm şeylerim resmini çizmek istiyorum ve bunları nasıl yapmm gerektiğiğ hakkında fazla bilgim yok bana yardımcı olabilirmisiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *