dikkat çekici renkler

Renk dünyasına bakıldığı zaman kadınların ortak hoşlandığı renkler vardır. Bununla birlikte bazı renkler de kadınları çekici kılan ortak renklerdir. Mor rengini giyinirseniz, saç ve ten renginizi önemsemenize gerek yoktur. Çünkü her saç ve ten rengiyle anlaşabilen bir renktir. Uzmanlara göre bu renk mükemmel olan iki rengin oluşumdan ortaya çıkmıştır. Kırmızı renkteki elbiseler her zaman çekici …

Renk dünyasına bakıldığı zaman kadınların ortak hoşlandığı renkler vardır. Bununla birlikte bazı renkler de kadınları çekici kılan ortak renklerdir.

Mor rengini giyinirseniz, saç ve ten renginizi önemsemenize gerek yoktur. Çünkü her saç ve ten rengiyle anlaşabilen bir renktir. Uzmanlara göre bu renk mükemmel olan iki rengin oluşumdan ortaya çıkmıştır.

dikkat çekici renkler

dikkat çekici renkler

Kırmızı renkteki elbiseler her zaman çekici olur. Uzmanlara göre eğer mutsuz iseniz bu rengi giyerek olumlu bir hava yaratabilirsiniz kendinizde.

Belirtmem gerekiyor ki yapılan araştırmalara göre kırmızı renk giyen sporcuların diğer renkteki giyenlerden daha başarılı oluyor.
Gül kurusu rengini giydiğiniz zaman mükemmel sonuç beklemeniz yanlış olur; ancak iltifatlarla karşıla bileceğinizi söyleyebilirim.Yazi kategorisi : Güzellik Etiketler: , , , , , , ,

2 Responses to dikkat çekici renkler

  1. ebru says:

    güzel zaten ben kırmızı rengi severim, <3

  2. Hande says:

    Aynen bende ben ise fosforlu renkleri severim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *