Deri ceket modelleri

2011 Deri ceket modelleri Deri ceketler 80li yıllarda çok yaygındı. Fakat sonra bir duraklama dönemine girdi. Fakat 2011 yeniden deri ceket yılı olabilir. Son derece dayanıklı olan bu parçalar yapılışına göre yıllarca dayanabiliyor. Eğer gardrobunuzda deri ceketiniz yoksa bu yıl deri ceket almanın tam zamanıdır diyebilirim. Bu yıl deri ceket modası geri dönebilir.

2011 Deri ceket modelleri

Deri ceketler 80li yıllarda çok yaygındı. Fakat sonra bir duraklama dönemine girdi. Fakat 2011 yeniden deri ceket yılı olabilir. Son derece dayanıklı olan bu parçalar yapılışına göre yıllarca dayanabiliyor.

2011 Deri Ceketleri

2011 Deri Ceketleri

Eğer gardrobunuzda deri ceketiniz yoksa bu yıl deri ceket almanın tam zamanıdır diyebilirim. Bu yıl deri ceket modası geri dönebilir.

Erkek Deri Ceket Modelleri

Erkek Deri Ceket ModelleriYazi kategorisi : Moda Etiketler: ,

3 Responses to Deri ceket modelleri

  1. feride taşkalp says:

    Ya ben deri modellerini çok begeniyorum ama biz bayanlar için erkeklerde oldugu gibi fazla çeşit yok bari ortak bişeyler oluşturun iki tarafta kullansın kavga çıkmasın sonra :)

  2. kenan önder says:

    Deri ceket modelleri çok iyide fiyatları pahalı biraz benim gibi ögrenciler deri ceket almakta zorlanıyo herkes iş adamı degil sonuçta

  3. Mutlu says:

    Deri ceket giyince saç falan uzun olmayacak böyle tastamam bi erkek gibi olacaksın ne öyle saçlar falan uzun bide utanmadan deri ceket giyenler var

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *