Çikolata kilo aldırır mı?

Bir çok insanın tutkusudur çikolata. Bitteri, beyazı, fındıklısı, fıstıklısı ve daha bir çok çeşidiyle insanların kalbinde taht kurmuştur. Bazı insanlar çikolata yemedikleri zaman işlerine konsantre olamıyor bile… Kilo problemi yaşayanlar için çikolata zararlı mıdır? Çikolata kilo yapar mı? İçerdiği yağ ve şeker dolayısıyla çikolata kilo aldırır. Ama abartmadan yenilirse çikolata kilo yapmaz. Çikolatadan vazgeçemiyorsanız ve …

Bir çok insanın tutkusudur çikolata. Bitteri, beyazı, fındıklısı, fıstıklısı ve daha bir çok çeşidiyle insanların kalbinde taht kurmuştur. Bazı insanlar çikolata yemedikleri zaman işlerine konsantre olamıyor bile…

Kilo problemi yaşayanlar için çikolata zararlı mıdır? Çikolata kilo yapar mı? İçerdiği yağ ve şeker dolayısıyla çikolata kilo aldırır. Ama abartmadan yenilirse çikolata kilo yapmaz.

çikolata kilo aldırır mı

çikolata kilo aldırır mı

Çikolatadan vazgeçemiyorsanız ve kilo problemi yaşıyorsanız günde belli bir miktarın üzerine çıkmadan yediğiniz çikolatalar sağlığınız için bir tehlike oluşturmaz.

Kendinizi çikolata yemekten alıkoyamıyorsanız yaklaşık 2,5 bardak soğuk ve buzlu su için. Ardından yeşil elma yiyin ve hala çikolata yemek isteyip istemediğinizi sorun kendinize.

çikolata kilo aldırırmı

çikolata kilo aldırırmı

çikolata kilo aldırıyor mu

çikolata kilo aldırıyor mu

Bu işlemi yaptıktan sonra çikolata yemek istemeyeceksiniz.

Çikolata zararlı değil, vücut için oldukça yararlıdır. Ancak fazla tüketilmesi kilo aldırır.Yazi kategorisi : DiyetseparatorSağlık Etiketler: ,

3 Responses to Çikolata kilo aldırır mı?

 1. Kübra says:

  Çikolata cidden bir tutku öyle böyle değil neredeyse bağımlılık halini alıyor. Ben de beyaz çikolatadan vazgeçemiyorum:)

  • ismail çiftçi says:

   kübra sence çikolata kilo aldırıırmı

   • ferhat korkmaz says:

    sencesi mi var arkadaşım bilimsel çalışmalkar vardır mutlaka bu konuda. ayrıca herşeyin fazlası yağa dönüşür vücutta. son olarak çikolata aşktır :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *