Burun estetiği ameliyatı

Burun estetiği çağımızın en çok tercih edilen estetik operasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman yalnızca görselliğin arttırılması amacıyla yapılan bu estetik cerrahi müdahaleleri, kimi zaman burun eti gibi sorunların ortadan kaldırılması amacıyla da uygulanmaktadır. Kişilerin fiziksel özellikleri belirlenirken genetik ve çevre şartları son derece etkilidir. Özellikle bayanlar için burun şekilleri son derece büyük önem teşkil …

Burun estetiği çağımızın en çok tercih edilen estetik operasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman yalnızca görselliğin arttırılması amacıyla yapılan bu estetik cerrahi müdahaleleri, kimi zaman burun eti gibi sorunların ortadan kaldırılması amacıyla da uygulanmaktadır.

Kişilerin fiziksel özellikleri belirlenirken genetik ve çevre şartları son derece etkilidir. Özellikle bayanlar için burun şekilleri son derece büyük önem teşkil etmektedir.

burun estetiği ameliyatı

burun estetiği ameliyatı

Çünkü her ne kadar makyaj yapılırsa yapılsın, nasıl bir saç modeli uygulanırsa uygulansın, kemerli veya bozuk şekilli bir burun yapısının fark edilmemesi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle estetik cerrahlar tarafından estetik operasyonlarla kişilere istedikleri gibi bir buruna sahip olma imkanı tanınmaktadır.

Bu operasyonlar esnasında çoğu zaman kişi tamamen bayıltıldıktan sonra, burun üzerindeki deri ayrılmakta ve burun kemikleri çekiç yardımıyla kırılmakta, ardından baştan şekil verilerek burun düzeltilmektedir.

Operasyondan sonra bir süre yüzde ve gözlerde şişlik olmakta, ancak doğru bir beslenme ve dinlenme ile bu izler hızla iyileşmekte ve kişi istediği burun yapısıyla hayatına normal bir şekilde devam etmektedir.

Estetik fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 270 09 93 numaralı hattan ulaşabilirsiniz..Yazi kategorisi : EstetikseparatorGüzellik Etiketler: , ,

21 Responses to Burun estetiği ameliyatı

  1. ahmet demirel says:

    hocam benim burnumdada eğrilik var dışardan belli olmuyo ama nefe alamıyorum geceleri uyuyamıyorum cok kunuştugum zaman nefe s nefese kalıyorum bazen nefe alamadım için burnumda kulaklarımda cınlama oluyor bazen kendilinden acılır gibi oluyor ama tekrar yine kaapanıyor nefe alamıyorum bunrum amliyet olmaktanda korkuyorum ya daha koyu olursa diyeeeeeeeee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *