Beren saat estetik mi yaptırdı

Aşk-ı Memnu dizisiyle kariyerindeki en hızlı tırmanışı yapan ve Fatmagülün Suçu Ney ile yine zirvelerde yerini ayırtan beren saat, gecce.com sitesinin iddialarına göre yine estetik masasına yatmış deniliyor. Farklı firmalar ile reklam görüşmesi yapan ve geçtiğimiz yıl bir cips markasının reklam yüzü olan Beren Saat, bu reklam çalışmasından bir yıllık 600 bin dolar aldığı söyleniyor. …

Aşk-ı Memnu dizisiyle kariyerindeki en hızlı tırmanışı yapan ve Fatmagülün Suçu Ney ile yine zirvelerde yerini ayırtan beren saat, gecce.com sitesinin iddialarına göre yine estetik masasına yatmış deniliyor.

beren saat resimleri

beren saat resimleri

Farklı firmalar ile reklam görüşmesi yapan ve geçtiğimiz yıl bir cips markasının reklam yüzü olan Beren Saat, bu reklam çalışmasından bir yıllık 600 bin dolar aldığı söyleniyor. Ne kadar doğru bilinmez fakat kazandığı paraların bir kısmını kendine yatırım olarak ayırdığı da gözlerden kaçmıyor.

Geçtiğimiz yıl göğüslerini dikleştirmek için estetik masasına yatan Beren saat, beren saat estetik yaptırdı mı sorularını daha da merak edilir hale getiriyor. Sevenleri ondaki değişimi yakından izledikleri için illa ki fark edecektir diye düşünüyorum.

beren saat estetik resimleri

beren saat estetik resimleri

Beren saat estetik mi yaptırdı sorusuna cevabı bizim değil, sizin vermeniz daha doğru olacaktır. Biz söylentilerden sizi haberdar edelim, siz beren saat resimlerine bakarak kararınızı verin. Son günlerdeki söylenti de ünlü oyuncunun bu yıl da burun estetiği için masaya yattığı yönünde idi.

Burun üst kısmını düzleştirten ve uç kısmını biraz daha havaya kaldırtan beren saat, şimdilik estetik söylentilerine cevap vermiş değil.. Gelin kararı birlikte verelim…

beren saat estetik mi yaptırdı

beren saat estetik mi yaptırdı

beren saat estetik yaptırdı mı

beren saat estetik yaptırdı mı

fatmagül estetik mi yaptırdı

fatmagül estetik mi yaptırdı

beren saat fatmagülün suçu ne

beren saat fatmagülün suçu neYazi kategorisi : EstetikseparatorPortal Etiketler: ,

One Response to Beren saat estetik mi yaptırdı

  1. aslı says:

    Beren Saati televizyondaki yarışma programında ilk kez seyrettiğim zaman onun bir gün çok ünlü bir oyuncu olacağını tahmin etmiştim. Amatörken bile yeteneği çok fazla idi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *