Bebek beşikleri ve fiyatları

Bebek demek yeni çiftler için büyük bir heyecanla birlikte farklı bir duygu vermektedir. Ve genelde bebek haberini alan anne-baba adayları direk olarak bebek için yatırım yapmaya başlarlar ki bunların başında kıyafet ve gerekli malzemeler yer almaktadır. İşte onlarına arasında da bebek beşikleri var olmaktadır. Bebek beşikleri bir bebek için gerekli olan temel etmendir. Çünkü uzun …

Bebek demek yeni çiftler için büyük bir heyecanla birlikte farklı bir duygu vermektedir. Ve genelde bebek haberini alan anne-baba adayları direk olarak bebek için yatırım yapmaya başlarlar ki bunların başında kıyafet ve gerekli malzemeler yer almaktadır.

Bebek beşikleri ve fiyatları

Bebek beşikleri ve fiyatları

İşte onlarına arasında da bebek beşikleri var olmaktadır. Bebek beşikleri bir bebek için gerekli olan temel etmendir. Çünkü uzun bir dönem boyu uyumak için kullanacağı bu bebek beşikleri, bir ailenin alacağı ilk şeylerden bir tanesidir.

Günümüzde bebek beşiği ve benzeri ürünlerin ülkemizde satın almak mümkün bir haldir.İşte sizler için sıraladığımız bebek beşikleri ve benzeri ürünler.

Öncelikle; Pierre Cardin portbeli beşik arabası, Lullaby Bebek beşiği hamak, Sunny baby SLEEP SALLANIR BEŞİK, Alegno Nazar sallanır tekerlekli beşik ve Babymoon Ana Kucağı sıralayacaklarımız arasında yer almaktadır.

Genel fiyat bazında da değişkenlik gösterebilen bu beşikler 50 ila 200 arasında değişmektedir. Ayrıca bu tür ürünleri alışveriş merkezleri ve benzeri noktalardan belirttiğimiz fiyatlara satın alabilirsiniz.Yazi kategorisi : Alışveriş

2 Responses to Bebek beşikleri ve fiyatları

  1. pelin karagöz says:

    Merhabalar
    bende bir anne adayıyım ve doğacak bebeğimiz için beşiklere bakmaya başladık.. resimdeki model hoşumuza gitti fakat kullanım açısından çok uygun olmayacağını düşündük. farklı modellerinizi de görmek isteriz.

  2. Yaren says:

    Beşik çok orjinalmiş bende 4 ay sonra anne olacağım model çok hoşuma gitti sıradan basit beşiklere göre böyle bir şey almayı düşünüyorum bende .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *