Bahar belirtisi: Neon takılar

Kadınlar için olmazsa olmazlardan biri de aksesuarlardır. En önemli tamamlayıcılar olan takılar aksesuarların başında gelir. Sade bir kıyafeti bile çok hareketli bir görünüme kavuşturabilen bu mucizevi aksesuarlar bu yaz da cıvıl cıvıl olarak karşımıza çıkıyor. 2011 yılında ojelerle başlayan neon renk modası bu yıl da takı ve diğer aksesuarlarla kendini gösteriyor. Baharın geldiği şu günlerde …

Kadınlar için olmazsa olmazlardan biri de aksesuarlardır. En önemli tamamlayıcılar olan takılar aksesuarların başında gelir. Sade bir kıyafeti bile çok hareketli bir görünüme kavuşturabilen bu mucizevi aksesuarlar bu yaz da cıvıl cıvıl olarak karşımıza çıkıyor. 2011 yılında ojelerle başlayan neon renk modası bu yıl da takı ve diğer aksesuarlarla kendini gösteriyor. Baharın geldiği şu günlerde neon renkler bu kez de kolyelere, küpelere, bilekliklere renk katmaya devam edeceğe benziyor.

neon takılar

neon takılar

neon takılar

neon takılar

Furla’nın neon çantası, Michael Kors’un neon elbisesi derken şimdi de neon takılar… Şimdiden çok fazla ilgi görmeye başlayan bu takılar kim bilir yazın ne durumda olacak? Büyük taşlı kolyeleri klasik kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz gibi metal zincirli, iki renkli, daha minik olanları günlük kıyafetlerinizle kullanabilmeniz oldukça mümkün.

neon takılar

neon takılar

neon takılar

neon takılar

2012 yılında ön plana çıkmaya başlayan neon takılar bundan sonraki yıllarda da yerini diğer takılara kaptırmayacağa benzemekte olduğunu da ayrıca belirtelim. Eğer bu takılardan almayı düşünüyorsanız pişman olmayacağınız bir adım atmaya hazırlıklı olun. Çünkü bu güzel ve zarif takılar size oldukça renkli ve cıvıl cıvıl bir hava katacaktır.

neon takılar

neon takılar

neon takılar

neon takılar

Sade bir kıyafet giyindiğinizden şikayetçi iseniz veya da kıyafetinizin çok renksiz olduğunu düşünüyorsanız bu takılardan kullanarak klasik çizginize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Eğer hala neon takı modasından haberdar değilseniz bu yazımızı okuduktan sonra bu yaz için hazırlıklara başlamalı ve neon takılardan sizler de edinmelisiniz.Çünkü bu yaz oldukça göz alıcı bir renk cümbüşü bizleri beklemektedir.

neon takılar

neon takılar

neon takılar

neon takılarYazi kategorisi : Moda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *