2014 Güneş Gözlüğü Modelleri

2014 İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri Yaz aylarının şüphesiz vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan güneş gözlükleri bu yaz oldukça iddialı. Geçen yazdan ve daha öncesinden moda olan bazı gözlük modelleri bu yaz da moda olmaya devam edecek. Bu yaz öne çıkan gözlük modelleri arasında çiçekli çerçeveli güneş gözlükleri ile leoparlı güneş gözlükleri de bu yaz oldukça …

2014 İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

Yaz aylarının şüphesiz vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan güneş gözlükleri bu yaz oldukça iddialı. Geçen yazdan ve daha öncesinden moda olan bazı gözlük modelleri bu yaz da moda olmaya devam edecek.

Bu yaz öne çıkan gözlük modelleri arasında çiçekli çerçeveli güneş gözlükleri ile leoparlı güneş gözlükleri de bu yaz oldukça moda. Bunun yanında geçen yaz çok trend olan aynalı cam güneş gözlükleri bu yaz moda olmaya devam edecek.

Ancak sezonun aslında en trend güneş gözlüğü modeli filip – up güneş gözlüğü modelleri. Özellikle dünyaca ünlü pek çok markanın yıldız ürünü olan bu gözlükler daha şimdiden ünlüler tarafından kullanılmaya başladı bile. Bunun yanında farklı tasarımlarda güneş gözlüklerini de bu yaz sık sık göreceğiz. Çünkü farklı tasarım güneş gözlükleri de oldukça trend.

2014 güneş gözlüğü modelleri -  filip - up güneş gözlüğü modelleri

2014 güneş gözlüğü modelleri - aynalı cam güneş gözlükleri

2014 güneş gözlüğü modelleri - aynalı güneş gözlükleri

2014 güneş gözlüğü modelleri - en trend güneş gözlüğü modelleri

2014 güneş gözlüğü modelleri - kapaklı güneş gözlükleri

2014 güneş gözlüğü modelleri - leopar desenli çerçeveli güneş gözlüğü

2014 güneş gözlüğü modelleri - renkli çerçeve güneş gözlüğü

2014 yazının güneş gözlüğü modası

en trend güneş gözlüğü modelleriYazi kategorisi : Güzellik Etiketler: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *