2010-2011 Mango Kıyafet Modelleri

2011 mango kıyafet modelleri dahilinde bu sezon hem standart klasik modeller hem de küresel trend dediğimiz sportif modeller gözümüze çarpıyor. 2010 mango kıyafetlerin de klasik olarak daha çok siyah modeller tercih edilerek ortaya güzel bir model ortaya çıkarılmış. Daha önceden de kalitesi ve hoş tasarımları ile kendisini bize ve sektöre güvendiren mango kıyafetleri bu sene …

2011 mango kıyafet modelleri dahilinde bu sezon hem standart klasik modeller hem de küresel trend dediğimiz sportif modeller gözümüze çarpıyor. 2010 mango kıyafetlerin de klasik olarak daha çok siyah modeller tercih edilerek ortaya güzel bir model ortaya çıkarılmış.

Daha önceden de kalitesi ve hoş tasarımları ile kendisini bize ve sektöre güvendiren mango kıyafetleri bu sene Scarlett Jahonsson ile muhteşem ve bir ok adarda seksi bir defile yaptılar.

manyo kıyafet modelleri

manyo kıyafet modelleri

Daha çok klasik modeller

Bu sene ki mango kıyafetleri daha çok klasik fakat bir o kadar da seksi gösteren kıyafetlere dayandırılıyor. Gri elbiselerinin askılı bir şekilde olduğu bu modellerde renk alternatifi daha çok kapalı modellerle süslenmiş.

Sade kıyafetlerin yanına bir de aksesuar modellerine sunan birbirinden şık bu mango kıyafetleri şu anda raflarda sizi bekliyor durumda.Yazi kategorisi : Moda Etiketler: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *